دمنوش آرامش: دمنوش گیاهی آلبالویی رنگ گل کوه با عنوان دمنوش آرامش ترکیبی معجزه آسا از بهترین گیاهان دارویی شامل گل گاوزبان، اسطوخودوس، گل محمدی، چای سبز و چای ترش است.

دمنوش آرامش گل کوه در رفع خستگی جسمی و روحی و ایجاد آرامش بسیار اثربخش است.

اخلاط چهارگانه گیاهان دارویی گل گاوزبان، اسطوخودوس، گل محمدی، چای سبز و چای ترش در دمنوش گیاهی آرامش بهترین عامل اعتدال بخشی بدن و کاملاً رضایت بخش برای هر ذائقه مشکل پسند خواهد بود.

شرکت گل کوه بینالود تولید کننده بهترین دمنوش آرامش، صددرصد طبیعی و کاملاً گیاهی به صورت تی بگ (کیسه ای) با برند گل کوه بوده و در تلاش است با اخذ مجوزهای لازم نگرشی نوین و مدرن نسبت به عرضه و استفاده از گیاهان دارویی، جایگاهی مناسب و شایسته با نیازهای روز جامعه در بین مصرف کنندگان ایجاد نماید.

در ادامه به بررسی راز اثربخشی و ترکیب وی‍ژه دمنوش آرامش گل کوه و خواص بی نظیر گیاهان دارویی تشکیل دهنده آن می پردازیم:

برگ های خشک شده گیاه علف گونه گل گاوزبان با خواص دارویی منحصر به فرد یکی از منابع غنی اسیدهای چرب اصلی و دارای مقدر زیادی ویتامین C و دارای ویژگی های بیشماری در بین گیاهان دارویی است. گل گاوزبان در دمنوش آرامش تصفیه کننده خون انسان است، گل گاوزبان در دمنوش آرامش آرام کننده اعصاب است ، گل گاوزبان در دمنوش آرامش تقویت کننده کلیه‌هاست، گل گاوزبان در دمنوش آرامش برطرف کننده سرماخوردگی است، گل گاوزبان در دمنوش آرامش از بین برنده سرفه می باشد، گل گاوزبان در دمنوش آرامش عرق آور و ادرار آور است، گل گاوزبان در دمنوش آرامش کاملاً مؤثر در درمان برونشیت است، گل گاوزبان در دمنوش آرامش درمان بی اختیاری دفع ادرار می باشد، گل گاوزبان در دمنوش آرامش درمان التهاب و ورم کلیه است، گل گاوزبان در دمنوش آرامش درمان بیماری سرخک و مخملک می باشد، گل گاوزبان در دمنوش آرامش ضماد برگ‌ گاو زبان در رفع ورم اثربخش است، گل گاوزبان در دمنوش آرامش تنظیم کننده ضربان قلب است، گل گاوزبان در دمنوش آرامش ضد افسردگی است.

گیاه دارویی گل گاوزبان با این همه خواص دارویی تنها یکی از ترکیبات گیاهی دمنوش آرامش گل کوه می باشد.

یکی دیگر از ترکیبات محصول دمنوش آرامش گیاه دارویی اسطوخودوس است. اسطوخودوس گیاهی درمانی و گلدار از سردهٔ لاواندولا و دارای خواص طبی بسیار است. اسطوخودوس در دمنوش آرامش تقویت کننده بدن، مغز، قلب و کبد است. اسطوخودوس در دمنوش آرامش برطرف کننده عفونت های مجاری تنفسی باشد، اسطوخودوس در دمنوش آرامش درمان سرماخوردگی است. اسطوخودوس در دمنوش آرامش ضد نفخ و صفرابر و بسیار آرامش بخش و خواب آور است. اگر خواهان خوابی آرام و بدور از کسل کنندگی هستید، این دمنوش آرامش بخش را به شما توصیه می کنیم.

گل محمدی هم جزئی از ترکیبات محصول دمنوش آرامش گل کوه بینالود است. خواص آرامش بخش، ضد استرس و ضد افسردگی گل محمدی در دمنوش آرامش گل کوه بر کسی پوشیده نیست. گل محمدی در دمنوش آرامش بیشتر در تقویت اعصاب، درمان دردهای رماتیسمی، قلبی و معده و رفع بعضی از سردردها مؤثر است.

چای سبز از دیگر محصولات طبیعی دمنوش آرامش گل کوه است، خواص گیاهی و دارویی چای سبز عبارتست از: چای سبز در دمنوش آرامش ضد سرطان است،چای سبز در دمنوش آرامش باعث درمان و جلوگیری از بیماری‌های قلبی می شود، چای سبز در دمنوش آرامش اکسیر حفظ جوانی است، چای سبز در دمنوش آرامش کاهش دهنده وزن است، چای سبز در دمنوش آرامش ازمسمومیت غذایی جلوگیری می کند، چای سبز در دمنوش آرامش در اعتدال قند خون، فشار خون و کلسترول و تقویت سیستم ایمنی بدن مؤثر است، چای سبز در دمنوش آرامش در بهبود آسم و التیام ورم مفاصل و تقویت استخوان‌ها مؤثر است، چای سبز در دمنوش آرامش درمان پارکینسون و درمان تورم و عفونت گوش و درمان تبخال و رفع مشکلات دهان و دندان اثر بخش است، چای سبز در دمنوش آرامش عامل ذخیره گلوکز و بهترین راه رژیم غذایی سالم است، چای سبز در دمنوش آرامش بیماری‌های کبدی را التیام داده و باعث درمان آلزایمر می شود.

چای ترش نیز بخشی از ترکیبات محصول دمنوش آرامش گل کوه است. خواص دارویی چای ترش یا چای قرمز عبارتست از: چای ترش در دمنوش آرامش کاهش دهنده فشار خون و قند خون و چربی خون می باشد، چای ترش در دمنوش آرامش تصفیه کننده خون بوده و سرشار از آهن است. چای ترش در دمنوش آرامش خنک کننده بدن و کنترل کننده کلسترول خون است. چای ترش در دمنوش آرامش ضد سرطان و ادرارآور است و از همه مهمتر چای ترش در دمنوش آرامش بسیار آرام بخش می باشد.